Opinie kurstanów o szkole nauki jazdy ADEPT

szkoła jazdy Kłodzko

Moja przygoda z prawem jazdy nie zaczęła się obiecująco. Straciłam wszelką nadzieję na to, że kiedykolwiek będę kierowcą, ponieważ już kilka razy nie udało mi się zdać praktyki. Wszystko dlatego, że źle wybrałam. Trafiłam na nieodpowiedniego człowieka na nieodpowiednim miejscu. Postanowiłam zmienić szkołę. Wpisałam w wyszukiwarkę hasło: najlepsze szkoły prawo jazdy w Kłodzku i wyskoczył mi ADEPT. I to był strzał w 10 ! Już na pierwszej lekcji Marcin okazał się bardzo wyrozumiały i cierpliwy do cudów jakie wyczyniałam na drodze (przez nawyki z poprzedniej szkoły). I wtedy odzyskałam nadzieję. Poczucie humoru Marcina sprawiało, że wszelki stres jaki dotąd mi towarzyszył za kierownicą - znikał. Zapomniałam o wszystkich negatywnych emocjach związanych z całym tym zamieszaniem koło prawa jazdy, dzięki ciekawym rozmowom i muzyce, a nie totalnej ciszy (przy której zawsze się stresowałam). Jego opinie, uwagi i komentarze ogólnie cała Jego wiedza, którą mi przekazał była nieoceniona i bardzo przydatna. Idealnym przykładem profesjonalizmu Marcina jest fakt, iż zna pułapki jakie egzaminatorzy zastawiają na nas zdających, ale ja dzięki poznaniu ich byłam bardzo dobrze przygotowana, więc nic mnie w tych miejscach nie zaskoczyło. Można byłoby dużo pisać o zaletach tej szkoły:) Reasumując - ogromna cierpliwość i indywidualne podejście sprawiły, że udało się zdać egzamin. Kiedy wyszłam z auta z wynikiem pozytywnym byłam przeszczęśliwa, ale z drugiej strony pomyślałam, że będzie mi brakowało tych rozmów i tego specyficznego humoru:). Gdybym trafiła od razu do tej szkoły zapewne moja przygoda z uzyskaniem prawa do jazdy skończyłaby się bardzo szybko, dlatego jeśli zależy WAM na pełnym profesjonalizmie w miłej i bezstresowej atmosferze to z ręką na sercu polecam ADEPT. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu:)

Kursant Ewelina Jasiówka
nauka jazdy Kłodzko

Jazdy z Marcinem wspominam bardzo pozytywnie. Zawsze wsiadałem za kółko z uśmiechem na twarzy, ponieważ nie były to kolejne jazdy do odbębnienia, tylko kolejna, wielka przygoda – podróż w nieznane – niczym ta kosmiczna odyseja. Marcin jest osobą, z którą szybko łapie się wspólny kontakt, dzięki czemu nie da się odczuć przepaści NAUCZYCIEL/UCZEŃ. Krzyczał tylko wtedy, gdy zamiast po imieniu, zwracałem się do Niego per Pan. Szkoda, że ma żonę, bo dla Niego mógłbym rzucić wszystko i pojechać czarną Pandą w stronę zachodzącego słońca. Szkoła Nauki Jazdy „Adept”? Dla mnie 12/10.

Kursant Jakub Sokołowski
prawo jazdy Kłodzko

Najlepsza szkoła, w której uczysz się pod okiem cierpliwego instruktora, który szybko i skutecznie przekaże Ci swoją wiedzę oraz w krótkim czasie przygotuje do egzaminu. Szczerze polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym!

Kursant Agnieszka Burnus-Fabijańska
nauka jazdy Kłodzko

Szkołę nauki jazdy "Adept" oceniam na 6 z plusem. Atmosfera jaka panowała podczas lekcji jazdy powodowała, że na kolejne spotkania chodziłam z przyjemnością, bezstresowo za każdym razem. Indywidualne podejście do kursanta oraz profesjonalizm instruktorów przyczynił się do otrzymania pozytywnego wyniku egzaminu Państwowego już za pierwszym razem. Mogę szczerze polecić szkołę "Adept" każdej osobie, która pragnie szybko i bezstresowo zdać egzamin na prawo jazdy.

Kursant Wioletta Wójcik
prawo jazdy Kłodzko

Oczywiście byłam zadowolona z wykładów jak i z nauki jazdy. Instruktor tłumaczy wszystko dokładnie i zrozumiale, a atmosfera jest bardzo przyjemna, dzięki czemu wszystko łatwiej wpada do głowy. Miło wspominam naukę jazdy w "Adepcie". Polecam serdecznie wszystkim!

Kursant Kasjana Karkula
prawo jazdy Kłodzko

Szkoła Nauki Jazdy ADEPT Kłodzko to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kurs to mile spędzone chwile - które (w większości) będę wspominała z uśmiechem - i jednocześnie doskonale przygotowujące do egzaminu państwowego. Bezstresowa nauka połączona z cennymi uwagami, to gwarancja sukcesu podczas egzaminu w WORDzie.

Kursant Justyna Bąk
szkoła nauki jazdy Kłodzko

Uważam, że Szkoła Nauki Jazdy Adept Kłodzko jest godna polecenia, ponieważ instruktor ma bardzo dobre podejście do ucznia, dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Polecam serdecznie tą szkole a gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

Kursant Patrycja Burys
nauka jazdy Kłodzko

Wszystkim , którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym jak najbardziej polecam szkołę nauki jazdy Marcina Gajewskiego - "Adept". Miła i luźna atmosfera sprawi, że już od pierwszych godzin kursu pozbędziecie się chyba każdemu towarzyszącemu stresu. Szkoła gwarantuje solidne przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Według mnie "Adept" to najlepszy wybór!

Kursant Żaneta Wyderska
szkoła jazdy Kłodzko

Szkoła nauki jazdy "Adept" jest jak najbardziej godna polecenia. Mimo, że na początku szło mi, jak po grudzie, miła atmosfera podczas jazd i profesjonalizm instruktorów sprawiły, że przekonałam się do prowadzenia auta. Na chwile obecną jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy i muszę przyznać, że jest to głównie zasługa świetnego sposobu nauczania, cierpliwości i wyrozumiałości. Jeżeli szukacie szkoły, która spełni wymienione wyżej kryteria, Adept będzie strzałem w 10!

Kursant Natalia Gajewska
szkoła nauki jazdy Kłodzko

Instruktor rzeczowy, potrafiący przekazać wiedzę w sposób dostępny dla osoby niedoświadczonej. Merytorycznie przygotowany do zajęć, opanowany. Niestosujący wulgaryzmów. Żartobliwie analizuje przebieg zajęć, sympatyczny. Instruktor godny polecenia.

Kursant Joanna Pihut
prawo jazdy Kłodzko

Najlepsza szkoła nauki jazdy godna rekomendacji. Kursy przebiegały w miłej atmosferze bez zbędnego stresu i presji. Instruktorzy na właściwym miejscy. Dużo cierpliwości i cennych wskazówek. Pełen profesjonalizm, a przy tym frajda z jazdy. Polecam.

Kursant Angelika Piekarczyk
nauka jazdy Kłodzko

Super szkoła! Elastyczne godziny jazd, sporo przydatnych wskazówek. Instruktor potrafi bardzo dobrze zauważyć z czym sobie nie radzimy i to naprawić. Jest bardzo miły, sympatyczny i opanowany. Świetna atmosfera w trakcie całego kursu. Zdałem za pierwszym razem! Polecam.

Kursant Karol Soroko
nauka jazdy Kłodzko

Szkoła Nauki Jazdy Adept Kłodzko spełniła moje oczekiwania. Praca z instruktorem była bardzo profesjonalna, zostałem przygotowany najlepiej jak mogłem co przełożyło się na szybkie zdanie egzaminu na prawo jazdy. Instruktor do każdego podchodził indywidualnie, a atmosfera była bardzo przyjazna. Każdemu kto chciałby zdać na prawko za pierwszym razem polecam Szkołe Nauki Jazdy Adept Kłodzko.

Kursant Bartosz Sługocki
nauka jazdy Kłodzko

Polecam z czystym sumieniem szkołę jazdy Adept. Egzamin zdany za drugim razem! Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Panem Marcinem! Profesjonalny i na luzie a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem. Z nim egzamin na prawo jazdy nie jest koszmarem! Z zaangażowaniem podchodzi do kursantów, przekazując tym samym 100% wiedzy potrzebnej na egzaminie oraz w późniejszej jeździe.

Kursant Anna Wyderska
nauka jazdy Kłodzko

Polecam szkołę jazdy Adept. Poświęcenie dla kursanta i pełen profesjonalizm.

Kursant Tomasz Naumowicz
nauka jazdy Kłodzko

Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jazdy "Adept" w Kłodzku. Miła atmosfera zarówno na wykładach jak i podczas jazdy praktycznej. Profesjonalne podejście do kursanta i nauczania. Wewnętrzny egzamin praktyczny, który jest świetnym odzwierciedleniem i przygotowaniem do tego najważniejszego Państwowego egzaminu. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na Pana Marcina, gdyż dzięki niemu mam już prawo jazdy 5 lat. Polecam każdemu kto szuka konkretnej szkoły jazdy i chce jak najszybciej zdać i otrzymać swoje wymarzone prawo jazdy.

Kursant Justyna Toma
nauka jazdy Kłodzko

Szczerze polecam Szkołę jazdy Adept i Pana Marcina - najlepszego instruktora w Kotlinie. Wszystko przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze, zarówno teoria jak i praktyka. Egzamin zdaje się przy pierwszym podejściu, a później tylko się tęskni że tak szybko się skończyło.

Kursant Magdalena Grzybek
nauka jazdy Kłodzko

Adept - idealna szkoła jazdy, profesjonalny instruktor, który świetnie przekazuje wiedzę. Uczyłem się od zera i dzięki umiejętnością przekazanym mi podczas kursu zdałem egzamin za pierwszym razem, więc każdemu polecam szkołę Adept.

Kursant Patryk Bujak
nauka jazdy Kłodzko

Super instruktor, bardzo dobrze uczy jeździć i pozwala opanować auto. Nawet cofanie stało się dużo prostsze. Instruktor z poczuciem humoru, z dużą cierpliwością, który bardzo motywuje i nie pozwala, nie dopuszcza by się poddać gdy coś nie wychodzi...

Kursant Dominika Sawicka
nauka jazdy Kłodzko

Jeśli miałabym polecić komuś z czystym sumieniem szkołę nauki jazdy to bez zastanowienia będzie to, Szkoła Nauki Jazdy "ADEPT" w Kłodzku. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Marcinowi Gajewskiemu za cierpliwość, wyrozumiałość i miłą atmosferę, w jakiej nauczył mnie jeździć samochodem i bezpiecznie poruszać się nim po polskich drogach (a nie było to łatwe). Świetnie wszystko tłumaczy, wprowadza przyjazną atmosferę i można na „luzie” o wszystkim porozmawiać, przez co wykłady i jazda z Panem Marcinem była dla mnie czystą przyjemnością. Najlepszą reklamą profesjonalizmu i dobrej roboty wykonanej przez Pana Marcina jest 5 lat bezszkodowej i bezpiecznej jazdy z mojej strony (posiadam prawo jazdy od 21.01.2011 roku). DZIĘKUJĘ!

Kursant Anna Pierzchała
nauka jazdy Kłodzko

Polecam Pana Marcina. Jest bardzo wyrozumiałym, cierpliwym i pomocnym instruktorem. Sądzę że dzięki niemu nauczyłam się nie rezygnować tylko walczyć o swoje.

Kursant Joanna Wilk
nauka jazdy Kłodzko

Polecam z czystym sumieniem! Egzamin zdany za drugim razem. Jazdy szybko mijały z przesympatycznym Marcinem. Pełen profesjonalizm a co najważniejsze na luzie i z oddaniem. Serdecznie dziękuję i polecam.

Kursant Kamila Kociołek
Pokaż więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

nauka jazdy Kłodzko
prawo jazdy Kłodzko
szkoła nauki jazdy Kłodzko

Please publish modules in offcanvas position.

Cookies menadżer