Kalendarz wpisów

« Maj 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Deklaracja Dobrej Roboty

Deklaracja Dobrej Roboty

06 grudzień 2017 1920

Deklaracja Dobrej Roboty

Podczas Kongresu Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy, który 2 czerwca odbył się w Warszawie - Tomasz Matuszewski (rzecznik Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy) - wystosował apel do obecnych na sali, ale też całego środowiska: "zadeklarujcie udział we wspólnocie osób, po których nie trzeba poprawiać". Powstała Deklaracja Dobrej Roboty.

 

Oto treść Deklaracji Dobrej Roboty:

My, polscy instruktorzy i wykładowcy nauki jazdy, nie jesteśmy obojętni na negatywne zjawiska występujące na naszych drogach. Naszą misją jest zapewnienie wysokiego poziomu kształcenia kandydatów na kierowców i kierowców. Chcemy także przekazywać naszą wiedzę dzieciom i ich rodzicom, by tworzyć społeczny front kultury użytkowników dróg.

Podstawą naszych działań powinno być dobre, proste i zrozumiałe prawo. Jego przestrzeganie wynika z naszej mądrej obserwacji potrzeb środowiska. Chcemy uczestniczyć w tworzeniu prawa, aby następnie skuteczniej go uczyć nie tylko słowem, ale własnym przykładem wynikającym z przekonania, że jest rzeczywiście nasze.

Wiemy, ile może kosztować bylejakość. Nie szukamy winnych, zdajemy sobie sprawę, że uczciwą i profesjonalną pracą przyczyniamy się do zmniejszenia zagrożeń. Stojąc twardo na gruncie obiektywnych zasad i wartości, nie uchylamy się od odpowiedzialności za rezultat wychowania przyszłych kierowców. Dobra praca każdego z nas codziennie tworzy społeczną synergię.

Miarą standardów naszych usług szkoleniowych są referencje klientów. Nam dostarczają satysfakcji i motywów do bycia jeszcze lepszymi. W wymiarze materialnym umożliwiają rozwój, a także spokojne i przewidywalne patrzenie w przyszłość. Skłaniają również do troski o zdrowie, o którym winniśmy pamiętać teraz i w przyszłości.

Nasz cel jest oczywisty - poprawa jakości życia w Polsce. Nie osiągniemy jej, nie doceniając wartości pracy. Nasza ma wymiar wyjątkowy - wpływa na zachowanie ludzi. Wyznacznikiem naszych działań jest i będzie dobra robota. Zwracamy się do Koleżanek i Kolegów - zadeklarujcie udział we wspólnocie osób, po których nie trzeba poprawiać.

Nie sposób się nie zgodzić z tymi postulatami, więc jesteśmy za.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

nauka jazdy Kłodzko
prawo jazdy Kłodzko
szkoła nauki jazdy Kłodzko

Please publish modules in offcanvas position.